Září 2007

Winx obrázky 3

28. září 2007 v 11:29 | Stella |  Winx
třpitivé obrázky witch

28. září 2007 v 11:28 | Stella♥ |  Witch
je to už dost dlouho co jsem tu dala obrazky wW.I.T.C.H. ale neznamená to že už se mi witch nelíbí jeste porad mam rada corny stejně jako totllly spies sam :-)
mám anketu miss witch i winx takže hlasujte !!!!!!!!§

Flora obrazky 2

24. září 2007 v 12:23 | Stella♥ |  Flora
florajurk7mk.png

Miss Winx ♥

24. září 2007 v 11:22 | Stella♥ |  Winx
Hlasujte v anketě o Miss Winx !!!
Bloom ?
Stella ?
Layla ?
Musa ?
Tecna ?
Flora ?
KTERÁ SE STANE Miss Winx ???? Otom rozhodnete jenom vy !!!!!

Winx Enchantix obrázky

24. září 2007 v 11:16 | Stella♥ |  Winx
jsou rozděleny podle nejlepších kamarádek :-) !!!!!!!!!!!
Stella je nejlepší kámoškou s Laylou !!!
Bloom je nejlepší kámoškou s Tecnou !!!
a Flora je nejlepší kámoškou s Musou !!!
tak takhle to je !!! pls. hlasujte v anketě o nejhezčí enchantix !!!

Něco o Muse

24. září 2007 v 11:06 | Stella♥ |  Musa
Musa
Musa se narodila 30.května.Je jí 16 let a pochází z planety hudby Melodi.Její vílí jméno je Goblin.Její matka je slavná zpěvačka a její otec je také velmi slavný pianista.Musa byla prostě od malička obklopena hudbou.Chodí do stejné vílí školy jako ostatní WINX.
Musin největší koníček je hudba.Jak vokální ,tak instrumentální.Miluje hru na hudební nástroje.Nejradši má flétnu.Velmi ráda hraje sama v ložnici.Musa také velmi krásně zpívá a má velké taneční nadání.Jejími nejoblíbenějšími tanci jsou hip-hop,latinsko-americké tance ,disco,techno a balet.Je velmi společenská a ráda se baví s přáteli.Moc ráda pořádá se Stellou školní konserty.Je hodně tolerantní má ráda všechny druhy hudby.
Po přeměně ve vílu má na sobě krátkou minisukni s rozparkem a tílko na jedno rameno.Celé to spojuje v jeden top jakási silonová průhledná část.Boty má vysoké a velmi pohodlné.Celý kostým je sladěn do červené barvy akorá malé doplňky v podobě stuh jsou fialové.Její účes tvoří dva culíčky a na uších má sluchátka.Její křídla mají opět modrou barvu a jsou do tvaru písmene X.
Musin přítel ze školy pro specialisty Red Fountain se jmenuje Riven.Je velmi plachý a nedůvěřivý.Občas se k Muse chová velmi chladně.Málokdy se najde osoba.které by plně důvěřoval je hodně uzavřený do sebe.Ale Musu velmi hluboce miluje.
Musina vílka Pixis se jmenuje Tune.Musa vládne silám hudby.
Musa normální:
Musa jako přeměněná:
její pixiska Tune:
Musin pokoj:
a její kluk Riven:
Musa a Riven spolu!!!!

Layla obrázky 2

24. září 2007 v 10:57 | Stella♥ |  Layla

avaraty winx

24. září 2007 v 10:54 | Stella♥ |  WinxNěco o Layle

24. září 2007 v 10:45 | Stella♥ |  Layla
Layla
Layla se narodila 15.června.Je jí 16 let a její vílí jméno je Chimera.Pochází z planety Andros,kde je princeznou.Layla má oba rodiče královského původu.Je nově příchozí do klubu WINX.WINX ji zachránili ze zajetí z nepřátelského hradu Dakar,kde byla vězněna.Od té doby již patří do skvělé party WINX a chodí s nimi do jedné vílí školy.
Layla je velmi sportovně založená dívka.Mahodně velkou vídrž a jéden z jejich nejhlavnějších koníčku je být fit, tedy udržovat se ve formě.Lidé o ní říkají ,že je hrdá a rozhodná.Layla je pyšná na to,že se nebezpečí staví čelem.Ale bojí se tmy a otevřeného vesmíru......
Když se Layla promění ve vílu WINX má na sobě jakousi lambádu,která má na levé straně úzké ramínko spojené kovovým kroužkem.Sukně je velmi rátká a zavinovací,taktéž spojená kruhovou kovovou sponou.Lambáda i sukně jsou spojeny stuhami do tvaru X.Celý kostýmek je v odstínech zelené barvy.Layliny boty jsou středně vysoké sportovní kozačky.Layla má okolo krku a na rukou kovové kroužky (náhrdelník a náramky)Layliny křídla jsou matná a průhledná.
Layla jako jediná nemá vílí protějšek ,což je škoda.Layle se líbí princ Sky ,ale ten chodí s Bloom ,a tak má Layla docela pech no.......
Layla má moc užívat specialní síly k manipulaci s Morfixem,což je taková speciální růžová tekutina,která může měnit svůj tvar kdykoli chce.Jedna z jejích perfektních dovedností na Aflea Collige jí umožní kontrolovat všechny proměny.Laylina vílka Pixie se jmenuje Piff a je moooooc lítná téměř vše prospí.....
Pozor!!Jméno Layla se užívá v USA a Britanii, aale jméno Aisha je v Italii!
normální Layla:
Laylyn pokojíček :
Layla jako přeměněná:
její pixiska Piff:
její kluk:
obrazek mam ale neni podporovan takže nic !!!! (zase)

Něco o Stelle

24. září 2007 v 10:07 | Stella♥ |  Stella
Stella
Stella se narodila 18.srpna.Je jí 17let a pochází z planety Solaria.Její vílí jméno je Mermaid.Stella má královské rodiče a ona je jejich jediná dcera.Takže to znamená , že je v Solaria princezna.Právě Stella řekla Bloom ,že je víla Winx.Studuje na stejné škole jako ostatní Winx.
Stella miluje nakupování a proto má také největší šatní skříň v celé magické dimenzi.Ráda se módně obléká a nikdy ,co se týká oblečení neponechá nic náhodě!Je vždy perfektní.Její oblíbené barvy jsou barvy teplé a vnich má taky většinu svých věcí dokonce i pokoj.Nerada se učí a občas jí musí s učením pomoci kamarádky.Ráda se baví s kluky.No prostě musí vždy být středem pozornosti!
Lidé o ní říkají ,že je sebevědomá,sebejistá,spontální,sobecká,vznešená,zábavná a veselá.Dává na sobě dost znát ,že je to princezna.A občas s tím leze ostatním na nervy.
Stella ovládá sílu Slunce a měsíce.Po proměně ve vílu má na sobě krátké modní kraťásky a jaké si tílko,které je na levém rameni sepnuto kruhovou sponou.Tílko je zakončeno cípem na pravou stranu.Celý vílí modýlek je v sitě orandžové barvě.Stelliny vlasy jsou po proměně svázané do dvou dlouhých culíků.Boty má vysoké a jako doplněk ke kostýmu drží v ruce stříbrné sluneční žezlo.Křídla ,potítka i čelenka jsou v tyrkysové barvě.
Stellin kluk je také ze školy pro specialisty.Je to simpatický hnědovlasí mladík,který se jmenuje Brandon.
Stelina vílka Pixis se jmenuje Amore.
normální Stella:
Stella jako přeměněná:
její pixiska Amore:
její pokojíček:
ajejí kluk Brandon:

Něco o Tecně

24. září 2007 v 10:01 | Stella♥ |  Tecna
Tecna
Tecna se narodila 16.prosince a je jí 16 let.Pochází z planety Zenith ,jejíž kouzlo je založeno na technických poznatcích.Její vílí jméno je Tritoh.Také navštěvuje Alfea vílí školu spolu s ostatními WINX.Tecna řeší problémy velmi logicky.
Tecna je už od mala blázen do techniky.Ve volném čase se věnuje bádání a objevování mnových věcí.Její pokoj je jedna velká vědecká laboratoř.Pro odreagování si zahraje vždy nějakou tu videohru.Tecna je velmi logicky založená dívka.Občas nedává průchod svým pocitům.Takže to vypadá jako by byla kus ledu......Ale není tomu tak pod drsnou slupkou se skrývá velmi citlivé já.Lidé o ní říkají,že je přesná ,logická,spolehlivá a velmi zapálená pro jakoukoli věc.Tecna také moc miluje sport a vědě uspůsobila i svůj zevnějšek.
Tecna má sílu techniky.Po přeměně ve vílu má na sobě jakousi fialovou blištivou kombinézku se zeleným kamenem u krku.Vysoké boty mají modrou barvu stejně jako rukávy obleku.Na hlavě má Tecna rohový klobou ve stejné barvě jako kombinézka.Na klobouku je rovněž zelený kamínek.Tecniny křídla jsou poněkud zvláštní při létání se roztáhnou do tvaru trojúhelníku a jsou celá a svítivě zelená.
Tecnin přítel ze školy pro specialisty se jmenuje Timmy.Je to brýlatý zrzek,který zrovna neviniká v boji,ale je chytrý a mazaný a tecnu má opravdu upřímně rád.......
Tecnina vílka Pixies se jmenuje Digit.K Tecně se hodí jak jménem,tak i vzhledem!
Tecna normální:
Tecna po přeměně:
její pixiska Digit:
její pokojíček:
její kluk Timmi:
tady je tecna s Timmi !!!

Něco o Floře

23. září 2007 v 19:04 | Stella♥ |  Flora
Flora
Flora se narodila 1.března, tedy v den ,kdy se probouzí příroda.pochází z planety Limphea.Její vílí jméno je Dryad.Chdí do stejné školy jako ostatní hholky WINX a snaží se být vždy pilná a dochvilná studentka.
Flořinou láskou jsou květiny .Její pokoj vypadá jako jedna velká zahrada.Bez přírody moc dlouho nevidrží.Nejvíce je pyšná na svou masožravku.Jejíž druh sama vymyslela.Flora má ráda pořádek ,mír a klid.Je taková tichá,ale hodná a myslí věci opravdu upřímě.Lidé o ní říkají,že je milá,hodná,pilná,ochotná,klidná ,ale nerozhodná,vděčná,oblíbená a pečlivá.Flora není,i když by to na první pohled mohlo vypadat ctižádostivá.Má velký problém s rozhodováním,ale kamarádky jí vždy dobře poradí.Má ráda učení a snaží se dělat věci vži jak nejlépe jdou.
Flora je víla květin.Když se promění ve vílu má na sobe korzet spojený s krátkou sukýnkou,která je poskládaná z látek do tvarů lístků.Kostýmek je ze třpytivých tmavých a světlích odstínů růžové barvy.Flora má na rukou dlouhé růžové rukavičky a na nohou nízké botky.Flora má jako jediná WINX světlonce zelinkavá křídla,která nejsou nijak členěna,ale tvoří jeden celek.Vrcholem celé vílí proměny je malá květinka na sytě růžovém řemínku okolo krku.
Flora má somozdřejmně také mužský protějšek ze školy pro specialisty Red fountain.Je jím černovlasý simpatický zasněný mladík jménem Helia.Docela jim to spolu sluší......
Flora má také svou malou vílku Pixis jménem Chatta.
Flora normální:
Flora po přeměně:
její pixiska Chatta:
její pokojíček:
a jeji kluk Helia:

Něco o Bloom

23. září 2007 v 12:45 | Stella♥ |  Bloom

Bloom

Bloom se narodila 10. prosince a je jí 16 let.Její vílí jméno je Dragon.Pochází ze vzdálené planety Gardenia.Na Zimi byla zvyklá zít s matkou Vanessou a otcem Mikem.Své vílí schopnosti objevila náhodou,když se jela projet do parku a uviděla Stellu bojovat s trolem.Bloom neúmyslně užila své schopnosti a Stellu tím zachránila.Bloom se rozhodla ,že odejde do školy Alfea, kde bude rozvíjet své vílí schopnosti.Ve škole si našla nové přátele Floru, Stellu,Tecnu a Musu.Spolu dohromady tvoří WINX club.
Bloominou největší vášní je magie.Je šťastná pokud může být ve školní knihovně.Ráda pátrá po minulosti.Není zrovna pořádná....,ale i ve svém chaosu se dokáže dobře orientovat.Lidé o ní říkají ,že je milá,citlivá,čestná,statečná,impulsivní a charismatická.
Bloom ovládá sílu Dračí oheň (Dračí se vždy píše s velkým D).Dalo by se říct ,že je to nejhlavnější síla a Bloom je taková pomyslná vůdkyně WINX clubu.Když se promění ve vílu má na sobě krátkou minisukni a jakési přiléhavé mimitílko upnuté ke krku celý komplet má takovou tyrkysovou občas až zelinkavou barvu.Na nohou má nízké kozačky.A samo,že nesmějí chybět křídla.Jako vrchol kostýmku má Bloom ve vlasech zlatou čelenku.
Bloom má také domácího mazlíčka.Je to takový roztomilý šedavý králíček jménem Kiko.Bloom na něj nedá dopustit.......
Bloomin jakýsi vílí protějšek v mužském provedení se jmenuje Sky (Princ nebes).Je blond s modrýma očima a takovým tím hrdiným výrazem.Studuje nedaleko vílí školy ve škole pro specialisty.
Blomina vílka Pixis se jmenuje Lockketee.
Bloom običejná:
Bloom po přeměně:
její pixiska Lockketee:
její pokojíček:
a její kluk Ski:

Pixisky winx

23. září 2007 v 12:18 | Stella♥ |  Winx
pixisky winx :

animace winx 8

23. září 2007 v 12:13 | Stella |  animace winx
Click to visit ImageShack�??�?�® for free image hosting!
http://republika.pl/blog_oj_550101/989647/tr/gif_tecna_z_charmixu.gif
http://winxmagie.canalblog.com/images/layla_charmix.gif

Winx

23. září 2007 v 12:08 | Stella♥ |  Winx

animace winx 7♥AVARATY♥

22. září 2007 v 18:02 | Stella |  animace winx


poziomkakiciabrandon-from-eraklionasiaflorawinx-candy-witchjagodamusawinx-candy-witchbloomer-muskamusa-maria
missty-magicwitch-winx-fotkitecna-sitebloom-claudia
bloom-winxemilkaflorabloom-z-winx3stella-of-winx
bloom-of-winxmisia-bloomwill-kiciawinx-club-klaudia
ola-fasola11super-winx-clubw-i-n-x-c-l-u-bwszystko-o-winx
s-t-e-l-l-agwiazda-stella
darcy-trixswiat-layly-z-winxmagicalbloom

měna přezdívky!!!!

22. září 2007 v 16:27 | Stella |  blog-vše o blogu
Už po druhé si měním přezdívku !!!! Nejdříve Cornelia potom Cornelia♥ a ted na Stella♥ :-) !!! Není to proto že by se mi už witch nelíbili ale já už nevim co mam o witch psát ani obrázky už nemam kde stahovat :-( a ktomu komiks,serial i knizky je to porat do kola !!! Vždy se mi libili nejvicWinx a z nich Stella takže JSEM Stella♥ a TEČKA !!!!!! jo a tady velký obrázek Stelly ♥


animace winx 6♥AVARATY♥

22. září 2007 v 12:08 | Stella |  animace winx


brandon-from-eraklionwinx-candy-witchpoprostu-winxbloomer-muskabloom-the-magicmissty-magicwitch-winx-fotkiwinxclubstellabloomagnieszkabloom-enchantixbloomkasuperczarodziejkalovemati-matrixwinxclub-czarodziejkiksiezniczka-bloombloom-z-winx3princess-bloombloom-z-winxjust-bloomola-fasola11stella-ksiezniczka-solariisuper-winx-clubstella-winx3super-winx-stellamusa-winx3stellcia-w-i-n-x-c-l-u-bocenki-melistella-powerprawdziwa-magiawinx-psdswinx-love


TAHLE SE ANIMUJE JENOM V URČITOU DOBU !!!!